Senior Controller Hostivice

Aktualizováno:

1. 5. 2024

Lokalita pracoviště:

Hostivice

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Značka:

P1507322-1

Zařazeno na pozici:

Controller Praha-západ

Firma:

Trenkwalder a.s.

Požadavky

* Vzdělání v oblasti podnikové ekonomiky / obchodní informatiky nebo srovnatelné
* Komunikativní znalost angličtiny na minimální úrovni B2, popřípadě němčiny
* Minimálně 3 roky profesní zkušenosti v mezinárodním korporátním prostředí, ideálně ve finančním nebo controllingovém sektoru
* Velmi dobré dovednosti v MS Office (zejména Excel) a znalost systému D365 FO a COGNOS výhodou
* Samostatný a analytický přístup k práci
* Komunikační dovednosti a schopnost práce v týmu

Náplň práce

* Zodpovědnost za controlling a pravidelný reporting
* Příprava business plánu, ročního budgetu a jeho kvartálních úprav (estim)
* Spolupráce na měsíční a roční závěrce a její reportování
* Vyhodnocování efektivity, nákladovosti a profitability jednotlivých skupin
* Hodnocení výkonnosti jednotlivých středisek
* Analytická a informační podpora interním oddělením společnosti
* Implementace nových procesů ve vazbě na účetnictví – controlling – reporting
* Podpora a aktivní účast na nových projektech, rozvoji procesů a směrnic v oblasti controllingu
* Příprava pravidelných ad-hoc reportů, jejich vyhodnocování a navrhování relevantních opatření

Nabízíme

* 25 dní dovolené
* Multisport karta
* Jazykové kurzy, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
* Stravenkový paušál
* Věrnostní odměny
* Tankovací karta SHELL
* Možnost HomeOffice
* Hezké kanceláře – žádný hlučný open space
* Zaměstnanecký program mobilního operátora
* Dárky k jubilejním narozeninám a životním výročím
* Vstupenky do Aqua Palace Praha

Nástup možný ihned.

Kontaktní osoba:
Michaela Lainová